.

K&235;shtu ka th&235;n&235; Kate Moss, e cila ka treguar se virgj&235;rin&235; p&235;r her&235; t&235; par&235; e kishte humbur n&235; mosh&235;n 14-vje&231;are, sakt&235;sisht kur edhe kishte filluar modelingut.

. Doja te informohesha hollesisht mbi humbjen e virgjerise, A humbet virgjeria kur mastrubohesh me gishta ka gjak Apo humbet kur kryen mardhenie.

Jul 1, 2020 Virgjria mashkullore shihet si tabu, por studimet tregojn se sht shum m e mundur t takosh nj mashkull t virgjr se kurr m par.

Jul 1, 2020 N brezat e mparshm, kjo shifr ishte 1 n 20.

N&235;se vajza nuk &235;sht&235; e virgj&235;r, mund t&235; shoh&235; q&235; djali v&235;rtet se ka iden&235;. Ndodh q&235; e humb me dik&235; q&235; jeta sdo t&235; t&235; lidh me t&235;, dhe kjo p&235;r. .

.

Ka nga ato q e pranojn se e kan humbur 19-vjee apo mosh m t madhe dhe nuk e kan pr turp ta thon. Nuk di t puth. Nse ti je i virgjr dhe ajo jo, thuaje.

Prishtin&235; 27 Shk 2023 0030 Nga Ekonomia Online. Vendi ku t&235; rinjt&235; e humbin m&235; s&235; voni virgj&235;rin&235; &235;sht&235; Malajzia, ku njer&235;zit atje nuk b&235;jn&235; seks deri n&235; mosh&235;n 23 vje&231;are, thuhet sipas studimit.

Blerja e disa artikujve m prpara e bn humbjen e virgjris m t leht.

Feb 27, 2023 Kshilla pr vajza, si t humbisni virgjrin pa dhimbje.

Kaloni nga nj farmaci. Disa djem puthin keq, por kjo nuk do t thot se jan t virgjr.

Humbja e virgj&235;ris&235; mund t&235; ting&235;lloj&235; si shum&235; e frikshme dhe mitet q&235; jan&235; krijuar rreth k&235;saj teme nuk ju vijn&235; shum&235; n&235; ndihm&235;. Megjithat, nuk do t qndrojn ashtu t mdha prgjithmon, por madhsia e tyre varet nga niveli i eksitimit q e keni.

.

Nj ankes e zakonshme e grave sht se partneri i tyre humbet pesh m shpejt se ata. . .

Nj&235; studim q&235; mori n&235;. . . . Shkrimi tregonte se sipas nj&235; sondazh t&235; fundit femrat nuk i parap&235;lqejn&235; meshkujt q&235; mbajn&235; mjek&235;r. A duhet te dalin vajzat pothuajse lakuriq - Diskutime.

.

Ja far duhet t blini Prezervativ, t cilt ndihmojn n parandalimin e shtatznis dhe ndalojn. .

Ka nga ato q e pranojn se e kan humbur 19-vjee apo mosh m t madhe dhe nuk e kan pr turp ta thon.

08-12-2006, 1528 4.

Dec 3, 2019 Pavarsisht se a ju plqen ta pranoni apo jo, nj pjes e madhe e viteve t adoleshencs i shpenzoni duke u brengosur pa nevoj pr seks.

.

.